Історія підприємства

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА 
КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА
«
ЛИСИЧАНСЬКОЇ ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ КОНТОРИ № 6»

 

Історична довідка комунального підприємства Лисичанської житлово-експлуатаційної контори № 6 охоплює період з 2000 р.

На підставі рішення 16 сесії Лисичанської міської ради 23 скликання від 14.11.2000р, №243 на базі відособленої частини комунальної власності з метою технічного обслуговування житлового фонду м. Новодружеськ, було засновано Лисичанське комунальне підприємство «Житлово- експлуатаційна контора № 6»( скорочено ЛКП «ЖЕК № 6»). Засновником Підприємства є Лисичанська міська рада.

Згідно наказу Державного комітету України з питань регулярної політики  та підприємства від 08.06.2008р. №65 Лисичанське комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора №6» наказом управління власності Лисичанської міської ради від 12.09.2008р. №525 перейменоване у комунальне  підприємство «Лисичанська житлово-експлуатаційна контора №6».

 

З 1 лютого 2010 року на підставі наказу №19 Фонду комунального майна, в зв’язку  з реорганізацією комунальних підприємств КП «ЛЖЕК №6» є правонаступником ЛКП ЖЕК №7.Підприємство утворено на базі відокремленої частини комунальної власності територіальної громади м. Лисичанська.

КП ЛЖЕК№6 є самостійним виконавчим органом міської ради, який утворюється і ліквідується міською радою, є підзвітним і підконтрольним раді і підпорядковується виконавчому комітету міської ради та міському голові, а з питань здійснення делегованих йому повноважень підконтрольний Управлінню з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства.

Основним завданням підприємства є надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій.

Комунальне підприємство «Лисичанська житлово-експлуатаційна контора № 6» знаходиться за адресою:Луганська область, м. Новодружеськ , вул. Куйбишева (ім..М.Грушевського), буд. 16.